KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12983111
nr 1298 3111
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Bertil Wahlberg (f. 1923), Sverige. Stadsmotiv, Frankrike, signerad. Olja på duk, 50x98 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 16 december 2019
kl 19:54:55
100 kr
200 kr
1.000 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg